Seeds (7.x-1.19) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Separator
ru: Разделитель

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Middle column
ru: Центральная колонка

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Before Content
ru: Перед содержимым

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: After Content
ru: После содержимого
