Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.21) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Separator
gl: Separador

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Middle column
gl: Columna central

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Hidden
gl: Oculto

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
