Seeds (7.x-1.21) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Separator
jv: Watesan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
