Seeds (7.x-1.22) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Hidden
bs: Sakriven
