Seeds (7.x-1.22) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
