Seeds (7.x-1.22) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Hidden
ka: დამალული
