Seeds (7.x-1.23) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Separator
ja: セパレーター

en: Left side
ja: 左サイド

en: Middle column
ja: 中カラム

en: Right side
ja: 右サイド

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Hidden
ja: 非表示

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Before Content
ja: コンテンツ後

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: After Content
ja: コンテンツ前
