Seeds (7.x-1.23) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Middle column
mn: Дунд багана

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
