Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.24) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Separator
fi: Erotin

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Middle column
fi: Keskipalsta

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
