Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.25) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Hidden
cs: Skryté

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
