Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.25) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
