Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.26) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Middle column
bo: བར་གྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
