Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.26) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Hidden
sl: Skrito
