Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.27) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Separator
is: Skilja

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Middle column
is: Miðdálkur

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Footer
is: Fótur

en: Hidden
is: Falið
