Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.27) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Hidden
ps: پټ
