Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.29) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Hidden
am: ድብቅ
