Seeds (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Middle column
eu: Erdiko zutabea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
