Seeds (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
