Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.30) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Separator
he: מפריד

en: Left side
he: צד שמאל

en: Middle column
he: עמודה אמצעית

en: Right side
he: צד ימין

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
