Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.31) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
