Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.31) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
