Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.32) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Hidden
az: Gizli

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
