Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.32) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Separator
da: Skilletegn

en: Left side
da: Venstre side

en: Middle column
da: Midterste spalte

en: Right side
da: Højre side

en: Footer
da: Sidefod

en: Hidden
da: Skjult

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Before Content
da: Før indhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: After Content
da: Efter indhold
