Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.32) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
