Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.33) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Separator
et: Eraldaja

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Hidden
et: Peidetud

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
