Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.33) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Middle column
ro: Coloana din mijloc

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Before Content
ro: Înainte de conținut

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: After Content
ro: După conținut
