Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Middle column
sv: Mittenkolumn

en: Right side
sv: Höger sida

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Hidden
sv: Dold

en: Alt Text
sv: Alt text

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Before Content
sv: Före Innehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: After Content
sv: Efter Innehåll
