Seeds (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Left side
vi: Bên trái

en: Middle column
vi: Cột giữa

en: Right side
vi: Bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Alt Text
vi: Chuỗi thay thế

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
