Seeds (7.x-1.5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
