Seeds (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Navigation
th: นำทาง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
