Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
