Seeds (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
