Seeds - Drupal Starter Kit (7.x-1.37) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Separator
oc: Separador

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Middle column
oc: Colomna del mitan

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Hidden
oc: Amagat

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
