Seen (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: user
bg: потребител

en: Operations
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Last access
bg: Последен достъп

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: details
bg: детайли

en: users
bg: потребители
