Seen (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: None
bn: একটিও নয়

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার
