Seen (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: No statistics available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྡོམ་རྩིས་མེད།

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད
