Seen (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Operations
de: Aktionen

en: None
de: Keine

en: Time
de: Zeit

en: User
de: Benutzer

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: No statistics available.
de: Keine Statistiken verfügbar.

en: details
de: Details

en: users
de: Benutzer

en: Seen
de: Gelesen

en: No results
de: Keine Ergebnisse
