Seen (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: details
eu: xehetasunak

en: users
eu: erabiltzaileak
