Seen (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը
