Seen (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: user
lt: narys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: None
lt: Joks

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: Last access
lt: Naudojosi

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: details
lt: smulkiau

en: users
lt: nariai
