Seen (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч
