Seen (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Operations
mr: कृती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: details
mr: विस्तृत विवरण
