Seen (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: None
nl: Geen

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: users
nl: gebruikers

en: Seen
nl: Bekeken

en: No results
nl: Geen resultaten
