Seen (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Operations
sk: Operácie

en: None
sk: Žiadne

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: details
sk: podrobnosti

en: users
sk: používatelia
