Seen (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Operations
sl: Operacije

en: None
sl: Brez

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.

en: details
sl: podrobnosti
