Seen (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனர்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: No statistics available.
ta: எந்தப் புள்ளிவிபரங்களும் இல்லை

en: details
ta: விபரம்
