Seen (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Operations
ar: عمليات

en: None
ar: لا شيء

en: Time
ar: الوقت

en: User
ar: المستخدم

en: Last access
ar: آخر وصول

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: details
ar: تفاصيل

en: users
ar: الأعضاء
