Seen (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: user
es: usuario

en: Operations
es: Operaciones

en: None
es: Ninguno

en: Time
es: Hora

en: User
es: Usuario

en: Last access
es: Último acceso

en: No statistics available.
es: No hay estadísticas disponibles.

en: details
es: detalles

en: users
es: usuarios

en: No results
es: No hay resultados
