Seen (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Operations
fa: عملیات

en: None
fa: هیچ

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: No statistics available.
fa: هیچ آماری در دسترس نیست.

en: details
fa: جزئیات

en: users
fa: کاربران
