Seen (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Operations
hr: Operacije

en: None
hr: Nema

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: No statistics available.
hr: Nema dostupnih statistika.

en: details
hr: detalji
